wtorek, 5 listopada 2013

28. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa

Gdzie będę w ten weekend??
I kto się wybiera jeszcze?


9-10 listopada 2013, Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Stanowi prezentację najnowszych trendów z zakresu pielęgnacji i makijażu. Każda edycja przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców. Otwarta dla wszystkich część targowa, daje szansę zapoznania z najnowszymi zabiegami kosmetycznymi, nowościami rynkowymi i poradami specjalistów. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej oraz są okazją do dyskusji nad najistotniejszymi problemami dotyczącymi pielęgnacji, zdrowia i urody. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to okazja do dyskusji z międzynarodowymi ekspertami                                 i profesjonalistami oraz szansą na wzięcie udziału w prezentacjach premierowych zabiegów                     i kosmetyków. Najlepsze produkty, zabiegi i rozwiązania kosmetologiczne będzie można poznać i przetestować w sobotę (9 listopada) i niedzielę (10 listopada) w Nowohuckim Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232).

28. Kongres gościć będzie ekspertów z Polski, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Nowości kosmetyczne zaprezentuje ponad 100 wystawców. Wśród gorących tematów kongresu pojawią się między innymi zagadnienia nowoczesnego spojrzenia na możliwości masażu twarzy jako alternatywy dla ostrzykiwania, najnowszych terapii przebarwień czy holistycznych technik masażu.

Kongres Kosmetyczny – Kosmetyka Przyszłościowo
PROGRAM

Panel: 7 parametrów młodości i długowieczności. Badanie genetyczno-biochemiczne dotyczące możliwości organizmu do spowolnienia procesu starzenia. Wybitni polscy naukowcy prof. Janusz Szemraj i dr Joanna Zielińska-Tomaszewska opowiedzą o efektach najnowszych  badań dotyczących realnego wpływu na zmniejszenie tempa procesu starzenia.

Panel edukacyjny Collegium Cosmeticum: spotkanie z dr. Arturem Markowskim i Markiem Hajduczenia, którzy opowiedzą o projekcie szkoleniowym Collegium Cosmeticum. Jest on skierowany do doświadczonych kosmetyczek i kosmetologów, rusza w styczniu 2014 a będzie realizowany wspólnie z Akademią LNE oraz Stowarzyszeniem „Przyjazna Kosmetyka”.

Masaż & spa: Kunye – tybetański punktowy masaż głowy i twarzy (Maria Kalita), Masaż anti-aging twarzy jako alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej (Krzysztof Wójcik, Lari Yugai).

Psychologia & marketing: Co kupują nasi klienci? (Marek Hajduczenia), 3 x „e” w gabinecie: e-zarządzanie, e-marketing, e-komunikacja (Anna Grela).

Makijaż: Makijaż permanentny: wiedza i sztuka (Hanna Dolecka), Różnice w technice makijażu, dla Europejki, Azjatki i Afrykanki (Beata Bojda).

Sympozjum podologiczne: Terapia neuralgii Mortona w gabinecie podologicznym (Katarzyna Zawadzka), Deformacje palców stóp a leczenie ortopedyczne (ek. med. Henryk Liszka),
Jak istotne w terapii podologicznej jest odróżnienie odcisku od brodawki? (Piotr Bielawski, Adriana Miniatorska), Zastosowanie rożnych technik masażu stóp w zabiegach podologicznych i pedicure (Jolanta Konkol), Najczęstsze podologiczne problemy stóp sportowców (Magdalena Hafezi-Chojecka, Katarzyna Zawadzka).

Forum Manicure Pedicure: Najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji paznokci.

Pokazy premierowe: pokazy nowości kosmetycznych - produktów i zabiegów pielęgnacyjnych oraz upiększających.

Atelier kongresowe – miniwarsztaty: 9 listopada(sobota): Kunye: tybetański punktowy masaż twarzy i głowy(Maria Kalita),Techniki pracy z ciałem w przypadku bólu w dolnej części pleców (Krzysztof W ójcik), Collegium Cosmeticum – projekt edukacyjny, spotkanie z dr. Arturem Markowskim, Makijaż permanentny: wiedza i sztuka (Hanna Dolecka). 10 listopada (niedziela)   Współczesna gejsza. Makijaż inspirowany tradycyjnym makijażem japońskiej gejszy (Beata Bojda), Karnawałowe szaleństwo: pomiędzy fuksją a amarantem, czyli magia ultrafioletu (Renata A. Godlewska i Adrianna Wysocka), Półfinał Art Visage Pro 2013 – „Fly me to the moon”, Spotkanie autorskie ze współautorkami premierowej książki „Wellness, spa, anti-aging” – dr Danielą Kurczabińską i Martą Mieloszyk-Pawelec.

Imprezy towarzyszące: Art Visage PRO2013 – Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu i Stylizacji dla Szkół Kosmetycznych, Arosha Championship – Mistrzostwa w bandażowaniu, czyli sztuka bodywrappingu, Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Permanentnego organizowane przez Europejską Szkołę Kosmetyczną Broadway Beauty oraz Kosmetyczny Bieg Uliczny – pierwszy kongresowy bieg po zdrowie i dobry humor.
  

www.kongres.lne.pl

34 komentarze:

 1. Ja byłam pod koniec września na targach Beauty Forum & SPA, obkupiłam się jak nienormalna :D Ale w przyszłym roku też na pewno pojadę jak tylko mi się uda :) Można poznac wiele nowych, nieznanych wcześniej marek kosmetycznych i zakupić kosmetyki z atrakcyjnymi rabatami. Pozycja obowiązkowa dla każdej kosmetykoholiczki :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tego się boję powiadam Ci szczerze :D Powinnam tam wejść z kajdankami na rękach, zapiętymi z tyłu ;D

   Usuń
 2. Chciałam jechać, ale niestety nie mogę być wtedy w Krakowie ;(
  Bardzo żałuję, bo chciałam kupić sobie pierwszy lakier Zoya, podobno są dużo tańsze na targach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiadomo, czy będą :) zobaczymy :)

   Usuń
  2. Pewnie i tak zamówię, nawet w normalnej cenie, bo kuszą mnie bardzo ;)

   Usuń
  3. Nie dziwię się, piękne niektóre odcienie, trudno się oprzeć...

   Usuń
 3. Jadę :) chociaż kajdanki też powinny jechać ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehe, to może wejdźmy tam razem, z kajdankami zrobimy lepsze wrażenie, jak VIP to VIP ;)

   Usuń
 4. o widzisz to jest myśl :) hahaha :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na takie myśli wpadam jak jestem głodna, muszę coś zjeść ;D

   Usuń
 5. Miałam jechać, ale lista zakupów pusta, więc chyba jednak zrezygnuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to możliwe jest :) ale na Targach są firmy, których się nie kupi w Rossmannie czy Hebe, tak więc wiesz ;)

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. No to trzeba ruszyć tyłeczek :)

   Usuń
  2. No i mam w portfelu tylko 10 złotych, to też jest pewna przeszkoda. Na szczęście wystarcz na powrotny do Częstochowy ^^ Oddam Ci buteleczkę po szamponie! Tylko że zgubiłam blokadę, niestety. Pewnie kot zjadł.

   Usuń
 7. Muszę wziąć ograniczoną ilość gotówki, żeby nie wydać majątku na targach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To rozsądne rozwiązanie, też nad tym myślę, z drugiej strony jak nie będzie bankomatu a coś bardzo bardzo mi się spodoba :DDD
   A kiedy się wybierasz dokładnie?

   Usuń
  2. Byłam tylko w niedzielę :)

   Usuń
  3. W niedzielę też takie tłumy?

   Usuń
 8. Jadę na sympozjum podologiczne, bo tematyka bardzo mi odpowiada. Kilka rzeczy jest w planie do kupienia, ale może podczas podróży przepuszczę kasę w MACu;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Na ostatnich Targach, na których byłam, oferowano całe panele dla blogerów. Nie uczestniczyłam w nich, bo oczywiście byłam "w pracy" kilka stanowisk dalej. Może dlatego takie imprezy mnie średnio ekscytują. Chociaż tę e-komunikację chętnie bym zaczepiła uchem lub okiem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się nie mogę wypowiedzieć, bo na żadnych nie byłam jeszcze :D

   Usuń
 10. Ja się wybieram, ale jeszcze nie jestem pewna, co z tego mojego 'wybierania się' wyjdzie :P Nawet jeśli będę, to pewnie tylko przelecę jak wiatr przez najważniejsze dla mnie stanowiska, bo będę mieć strasznie mało czasu :(

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja w niedzielę będę ;) program bardzo mnie interesuje więc może się zobaczymy;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja niestety w niedzielę nie byłam, tylko sobota ale tłumy były masakryczne...

   Usuń
 12. Moze dane mi bedzie Cie tam spotkac:))))

  OdpowiedzUsuń

Komentarze od Was dodają ENERGII :) Dzięki